Czy warto zinstalować sufitowe lampy led w domu

http://poczatkifotografii.blogspot.com/2012/02/lampy-led-oswietlenie-sufitowe.html

Opisy i recenzje stron związanych z budownictem

Postautor: Adamowy » 15 gru 2012, o 17:55

Zapraszam na mojego bloga o tematyce technologicznej. Nowe technologie to moja pasja. Interesuję się zarówno motoryzacją, techniką, jak i fotografią. Ogólnie znajdziecie tam co nieco informacji o lampach led, czy..., a może bardziej dlaczego warto je kupować i instalować w swoich domach.

Po pierwsze jest to technologia oszczędna i ekologiczna. Diodowe oświetlenie sufitowe zużywa znacznie mniej prądu niż na przykład podobne rozwiązania oparte na halogenach, a do zwykłych żarówek nawet nie porównuję. Ogólnie rzecz biorąc jest to chyba jedyna z ekologicznych technologii, która tak szybko się zwraca bez żadnych dotacji itp.

Poza tym jak za pewne wiecie światło odgrywa kluczową rolę w designie wnętrz, a dzięki takim lampom możemy wręcz stworzyć artystyczną grę świateł w własnym mieszkaniu lub domu, a nawet w ogrodzie.

Do opisania tego zagadnienia zainspirował mnie fakt, że od niedawna sam jestem posiadaczem takiego oświetlenia w moim skromnym mieszkanku w bloku i raz, że wygląda to ciekawie i nowocześnie, a dwa że rachunki za prąd są rzeczywiście niższe.
Adamowy

Wróć do Witryny o tematyce budowlanej